1

Kvalitní
masáže

2

Profesionální a přátelské jednání

3

Příznivé
ceny

4

Doplňkové
služby

Reference   

S Martinou Kubíčkovou jsme spolupracovali přes rok, co se týče pracovitosti a spokojenosti zákazníků nebyl nikdy žádný problém, na Martinu za dobu mého působení bylo mnoho kladných ohlasů. Martina působila v kolektivu velice přátelsky a profesionálně, dochvilnost a kvalita byla u ní na prvním místě, co se týče flexibility práce, nebyl problém Martině kdykoliv zavolat a domluvit se operativně, mnohokrát mě zachránila, když si zákazníci připláceli hodiny na víc. Zákazníci jsou s Martinou velice spokojeni a my budeme rádi, za jakoukoliv další spolupráci.

Jiří Svoboda, Rohan boat

 

S Martinou jsem byla vždy velmi spokojena. Pracovala u mě v salonu v roce 2015. Je velmi pracovitá, spolehlivá, přátelská, milá a šikovná. Klienti si ji vždy chválili. Rozhodně doporučuji spolupráci.

Kateřina H. - R.S., Praha 5


Vřele doporučuji tuto masérku. Chodím k ní každý měsíc a nic mě nebolí – navíc je to vždy skvělý zážitek. Mít více času – jsem u ní každý týden.

Lucie S.

 

Slečna Martina je velmi precizní, pečlivá a umí vytvořit příjemnou relaxující atmosféru, především mým zádům a svalům dokáže pomoci a ulevila mi od několikaletých bolestí hlavy právě díky masážím. Zvažuje-li někdo, že začne docházet na masáže, a dopřeje sobě v hektickém světě pár minut pohody a odpočinku, pak jednoznačně doporučuji slečnu Martinu.

Matin Č.K Martině chodím již pár let na masáže, ale také na stríhání, které nabízí jako doplňkovou službu k masážím. Vždy odcházím spokojená a odpočatá. Martina je moc milá a přátelská, každému, kdo váhá, doporučuji její služby vyzkoušet, nebudete litovat.

Adéla Š.


Slečnu masérku musím moc pochválit. Tak příjemného a sympatického člověka jako je slečna Martina často nepotkáte. Navíc velmi šikovná. Moc příjemný a velmi osobní přístup, skvělá cena a úžasná masáž, která pohladí i na duši. Člověk odchází jak znovuzrozený. Určitě stojí za návštěvu. Vřele doporučuji. Ráda se vrátím

Michaela K.

 

Ke slečně Martině chodím na masáže od doby, kdy začínala.S každou masáží jsem nadmíru spokojena. Mám velice ráda její profesionální přístup v kombinaci s příjemnou cenou. Martina je velmi přátelská profesionálka a skvělý člověk. Doporučuji - rozhodně nebudete litovat.

Jana P.

 

K Martině chodím už pár let a jsem velmi spokojen. Masáž je vždy skvělá a ceny jsou nízké. Masérka je velmi profesionální, přátelská a příjemná.

Pavel T.

 

Skvělá masérka, skvělá cena, skvělý zážitek.

Tomáš N.

 

Masáže u slečny Martiny mohu vřele doporučit. Pokaždé se velmi těším na další návštěvu. Je profesionální a velmi sympatická! Rozhodně u ní masáž vyzkoušejte!

Eva P.


Služeb využívám již několik let a vždy jsem byl spokojen. Profesionální přístup a férové jednání.

Jan B.


K Martine chodim kdykoli mi to cas dovoli a jsem moc spokojena, protoze si mohu zvolit intenzitu tlaku masaze a co je pro me nejdulezitejsi, nikdy se mi nestalo, ze by mi po masazi nebylo dobre, tak jako se mi to stavalo jinde. Naopak, telo je pak dlouho uvolnene a bolesti odplavou. Tesim se na dalsi masaz, protoze Martinka je sikulka!:)

Jana P.

 

Božský zážitek, vřele doporučuji.

Veronika B.


Vždy perfektní masáž. Martina je nejen skvělá masérka, ale i skvělý posluchač a poradce, takže máte psychologické služby zdarma:)

Petr V.


Martina je prostě nejlepší !!! :)

Robert Š.

 

Masáž byla skvělá. Slečna Martina je velice prijemná a šikovná. A mým zadům i nohám pomohla ulevit. Mohu jen vřele doporučit.

Veronika Š.

 

U slečny Martiny jsem byl poprvé na masáži. Vzhledem k tomu, že jsem poznal více masérek, tak Martina byla úžasná a jsem velice spokojen s její masáží. Zároveň jsem využil i službu kadeřnice a tak jsem to měl 2 služby v 1. Určitě budu Martinu navštěvovat i nadále a věřím, že vždy budu plně spokojen.


Miloslav B.

 

Slečna Martina je skvělá masérka, velice profesionální. Nikdy jsem na masáži nebyl a musím říct, že jinam už nepůjdu. Lávové kameny jsou úplně super. Jako profesionálniho řidiče mě velmi bolela záda, ale od doby co chodím na masáž - je mi skvěle. Všem doporučuji. Navíc její prodej avon kosmetiky  a prodej dárkových poukazů na masáž mi vyřešil problém s dárky k Vánocům :)))

Honza V.

 

Vždy jsem byla velmi spokojena. Vyzkoušejte - rozhodně to stojí za to:)!

Petra N.

 

Chcete také napsat hodnocení? Prosím zašlete ho na e-mail: martina@masaze-mk.cz