1

Kvalitní
masáže

2

Profesionální a přátelské jednání

3

Příznivé
ceny

4

Doplňkové
služby

Druhy masáží    

 

Klasická masáž:

Tato všeobecně známá forma masáže je považována za naprostý základ a představuje nástroj, který pomáhá k uvolnění svalů, zvyšuje prokrvení a podporuje regeneraci celého těla. Ideální je začít dolními končetinami, následuje masáž zad a nakonec masáž šíje. Při této masáži se obvykle používá střední tlak.

 

Relaxační masáž:

Relaxační masáž patří mezi jemnější. Používá se především na ošetření bolesti zad, nespavosti a problémů spojených se stresem. Lze celkově přizpůsobit podle klienta. Doporučuji přidat masáž hlavy bez použití oleje. Při této masáži se obvykle používá mírný tlak.

 

Sportovní masáž:

Sportovní masáž je skvělá pro sportovce nebo pro klienty se sedavým zaměstnáním. Promasírují se důležité části těla: obvykle je nejlepší začít dolními končetinami, poté se promasírují záda a nakonec masáž šíje v sedě. Při této masáži se obvykle používá silnější tlak.

 

Čokoládová masáž:

Je jemná a relaxační masáž. Čokoláda je smíchána s olejem a nelze při ní velmi tlačit. Ideální pro psychické uvolnění od stresu. Dokonalá relaxační procedura. Doporučuji spojit s klasickou masáží a masáží hlavy.

 

Lávové kameny:

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny. Je to velmi oblíbená masáž, která uvolní a prohřeje svaly. Pro celkový smysl masáže doporučuji zapojit prvky klasické nebo relaxační masáže. Tato masáž předá Vašemu tělu mimořádně silnou energii.

 

Medová masáž:

Tato masáž je velmi ojedinělá, při této masáži se používá pouze med a pocit při ní připomíná lehčí formu depilace. Je lepší v kombinaci s klasickou nebo sportovní masáží. Nedoporučuji ji citlivějším klientům.

 

5 Elementů:

Jedná se o rituální masáž zadní části těla (nohy, záda, šíje a hlava), která zharmonizuje vaše tělo ve všech jeho vrstvách a dodá mu prostor pro pozitivní naladění.

Rituál pěti elementů je velmi o pocitech. Jednotlivé techniky jsou nástroji k dosažení stavu relaxace a naladění na vlnu hlubokého uvolnění. Obvykle se používá střední tlak v kombinaci s jemnějším tlakem.

Element země symbolizuje silná a příjemně harmonizující tlaková masáž přes pokrývku.

Element vody symbolizuje masáž s použitím oleje.

Element vzduchu symbolizuje masáž vlasů a hlavy.

Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny.

Element akáši symbolizuje klidová závěrečná relaxační fáze.

 

Masáž celého těla:

Při této masáži lze namasírovat téměř všechny části těla (záda, nohy, ruce, břicho, dekolt, šíje, hlava). Slouží k celkovému uvolnění všech částí těla. Na tvrdosti masáže se lze domluvit. Nejčastěji se používá střední tlak - pro uvolnění celého těla a následnou relaxaci.

 

Masáž LUXURY:

Tato masáž je skvělá pro náročnější klienty. Používají se různé masérské techniky, lávové kameny, masáž šátkem a další masážní pomůcky. Při této masáží zažijete celkové uvolnění a regeneraci. Vřele doporučuji proti stresu. 

 

KONTRAINDIKACE:

těhotenství, zdravotní problémy, křečové žíly, alergie, menstruace, kožní onemocnění...

- v případě následujících stavů: je vždy potřeba se se mnou při objednání poradit.